Newsroom

Získajte zadarmo prístup k legislatívnym novinkám a odborným publikáciam!
NEWS FLASH
EBOOKY A ŠTÚDIE
NOVINKY V ACCACE
PODPORA UKRAJINE

Náš tím špecialistov z oblasti daní, účtovníctva, práva a HR, prináša užitočné informácie o legislatívnych zmenách, ktoré môžu ovplyvniť aj váš biznis. Prihláste sa do nášho mailing listu a získajte prístup k aktuálnym novinkám a pozvánkam na odborné semináre!


Zobraziť viac

Naše publikácie a štúdie vám zabezpečia prístup k najaktuálnejším zmenám a detailné infromácie o vybraných témach z oblasti daní, práva a financií, vďaka ktorým sa môžete jednoduchšie rozhodovať v otázkach riadenia svojho podnikania. Odoberajte náš newsletter a dostávajte najaktuálnejšie informácie priamo do vašej mailovej schránky.


Zobraziť viac

Accace nikdy nespí! Prečítajte si aktuálne novinky o nás a živote v Accace. Radi sa s vami podelíme o všetky dôležité momenty týkajúce sa našej práce a aktivít v oblasti CSR.


Zobraziť viac

Naši odborníci neustále sledujú opatrenia v oblasti legislatívy v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine s cieľom poskytnúť užitočné informácie pre obyvateľov alebo firmy, ktoré prichádzajú na naše územie.


Zobraziť viac
synccrosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram