Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Stali sme sa členom projektu Advokáti Pro Bono | Press Release

11 apríla 2016
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazykuGerman

Záleží nám na našich zamestnancoch ako aj na komunite, v ktorej pôsobíme. Uvedomujeme si, že nie len prostredie má vplyv na naše podnikanie, ale aj my môžeme ovplyvniť naše prostredie. Výzvou pre nás je zlepšiť spoločnosť a vytvoriť tak lepší svet.

V rámci zodpovedného a udržateľného podnikania chodíme pravidelne darovať krv a organizujeme rôzne zbierky a charitatívne akcie pre tých, ktorí to najviac potrebujú. Zameriavame sa na Pro Bono projekty a vybraným cieľovým skupinám poskytujeme naše odborné služby a poradenstvo bezplatne.

V roku 2016 sa naša advokátska kancelária Accace Legal o.z. stala členom projektu Advokáti Pro Bono, ktorá pôsobí pod taktovkou nadácie Pontis. V rámci tohto projektu budeme spolu s ďalšími 15 advokátskymi kanceláriami na Slovensku poskytovať bezplatnú právnu pomoc neziskovým organizáciám a ich klientom, ktorí si takúto odbornú pomoc sami dovoliť nemôžu. Poskytneme odborné poradenstvo, vypracujeme potrebnú právnu dokumentáciu alebo ich budeme zastupovať voči tretej strane. Týmto spôsobom ich odbremeníme od administratívy a umožníme im sústrediť sa naplno na svoje aktivity, ktorými pomáhajú ľudom v núdzi.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram