Rozšírte svoje podnikanie s Accace Circle

Silné partnerstvá a synergie pre váš rast

Celosvetovo pôsobí spoločnosť Accace pod značkou Accace Circle, ktorá združuje všetky naše pobočky spolu s medzinárodnými dlhodobými partnermi. Vďaka Accace Circle sme schopní celosvetovo poskytovať rovnako kvalitné služby, zefektívňovať procesy klientov a spravovať ich jednotne v rámci jednej online platformy. Accace Circle tak napriek  globálnemu pôsobeniu zaručuje poskytovanie outsourcingových služieb a poradenstva v súlade s lokálnymi požiadavkami pri zachovaní konzistentnej úrovne kvality služieb, výstupov a obchodných štandardov na cezhraničnej úrovni. Pripojte sa k nám a staňte sa aj vy jedným z našich partnerov!

Budeme spolu rásť

Budeme aktívne vyhľadávať príležitosti na rozvoj vášho podnikania, či už cez odporúčania a potreby klientov ostatných členov v rámci našej biznis komunity alebo spolupráce na medzinárodných tendroch. Spolupráca nám umožní ponúknuť jednotný prístup a zvýši šance na získanie medzinárodných firiem.

Pomôžeme vám zefektívniť vaše procesy

Prepájame komunitu odborníkov z rovnakej oblasti ale rôznych krajín a podporujeme výmenu know-how a osvedčených postupov čím vytvárame kolektívnu inteligenciu. Spoločne sa nám tak darí prichádzať s kvalitnejšími riešeniami pre vašich aktuálnych, či potenciálnych klientov.

Svoje podnikanie zaručene zveríte do dobrých rúk

Naša komunita alebo priamo vybraný spoľahlivý Priateľ (člen Accace Circle) sa postará o prosperitu vašej spoločnosti a zamestnancov.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram