Poradenstvo

Daňové a právne poradenstvo - všetko online

Náš tím daňových a právnych poradcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z praxe a široký prehľad o miestnej legislatíve, vám pomôže splniť všetky vaše povinnosti súvisiace s daňovou legislatívou, od každodenných úloh, cez vypĺňanie daňových dokumentov až po zložitejšie operácie a transakcie.

Vďaka nepretržitému kontaktu s našimi poradcami, ktorí sú pripravení poskytnúť vám pomoc a vybrané služby online, môžete riadiť riziká a objektívne prijímať obchodné rozhodnutia. Či už hľadáte možnosti vstupu na nový trh alebo sa snažíte zvýšiť hodnotu vášho súčasného biznisu, sme pripravení vám poskytnúť poradenstvo a riešenia podľa vašich potrieb.

Viac ako 50% nášho biznisu tvoria 500 FORTUNE spoločnosti

Vďaka inováciám odbremeňujeme klientov od manipulácie s papierom a ručného prepisovania dát do účtovného softvéru

Viac ako 98% klientov by nás odporučilo tretej strane

 • ČÍM SA ODLIŠUJEME
 • ONLINE PORADENSKÝ PORTÁL

KNOW-HOW

 • Proaktívny prístup k potrebám klientov
 • Flexibilné poradenské služby s cieľom poskytnúť komplexné riešenia
 • Garantujeme najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka medzinárodným štandardom ISO 27001:2013, ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

TECHNOLÓGIA

 • Interne navrhnuté IT riešenia, ktoré odrážajú naše znalosti a skúseností s najnovšími technológiami
 • Flexibilné technológie s dôrazom na zlepšenie zákazníckej skúsenosti
 • Zjednodušenie procesov vďaka automatizácii a digitalizácii

KOMUNITA

 • Množstvo spokojných klientov a roky skúsenosti v rámci Európy
 • Rozumný pomer kvality a ceny poskytovaných služieb
 • Lokálne tímy špecialistov v každej krajine a medzinárodné pokrytie služieb

Náš interne navrhnutý poradenský portál poskytuje nie len efektívnu komunikáciu, ale je aj  prostriedkom na výmenu a správu dokumentov – vďaka čomu zlepšuje používateľskú skúsenosť s našimi poradenskými službami. Portál umožňuje konkrétnym manažérom a iným zamestnancom zabezpečený prístup k relevantným informáciám prostredníctvom užívateľsky prívetivého rozhrania. Môžete tak efektívne skonsolidovať všetky údaje, dokumenty a iné informácie o vašom podnikaní bezpečne na jednom mieste prostredníctvom rozličných prístupových práv k zdieľaným dokumentom.

Poradenský portál môžete používať pre všetky poradenské služby a rôzne typy projektov – od daňových záležitostí a právnej podpory, až po poradenstvo pri konkrétnych projektoch ako sú fúzie a akvizície, konsolidácie, due diligence, transferové oceňovanie alebo aj pri žiadostiach o financovanie a granty.

Výmena dokumentov online

Schvaľovanie na mieru

Elektronické daňové a právne formuláre

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram