Medzinárodný akcelerátor pre startupy

Pomáhame startupom premeniť ich nápady na skutočný biznis vďaka AceON akcelerátoru

Ešte v roku 2019 sme začínali bezplatný program pre startupy a podnikateľov pod záštitou nášho občianskeho združenia #accacelife a čoskoro sa tento nápad zmenil na komplexný medzinárodný akcelerátor. V roku 2023 sme oficiálne spojili naše sily s VC family office ZAKA a ďalšími startupovými nadšencami, mentormi a expertmi, aby sme vytvorili medzinárodný akceleračný program AceON. Akcelerátor AceON je rozdelený do dvoch kôl: jarný pred-akcelerátor a jesenný akcelerátor, ktorých cieľom je podporovať startupy a ich inovatívne nápady na ceste za úspechom, vrátane možnosti získať investíciu.

Aktívne pomáhame startupom vďaka akcelerátorom už od roku 2019

Máme za sebou 6 akceleračných programov a ďalšie pred sebou

Podporili sme takmer 60 startupov zo Slovenska, Česka, Británie či Nórska

Zapojili sme viac ako 40 mentorov a odborníkov

Našou hlavnou misiou je pokračovať prostredníctvom AceON v podpore zakladateľov a podnikateľov na ceste za ich úspechmi, rozvíjať ich startupy a motivovať ich podnikateľského ducha. Okrem toho, poskytujeme aj prístup k témam a vzdelávaniu potrebného pre startupy, ako napríklad fundraising a financie, marketing, biznis development, founder vesting, design thinking a viac. 

Programy pre startupy

Jarný akcelerátor

Jarné kolo akcelerátora trvá približne 2 mesiace a koná sa v online, prípadne v hybridnom formáte. Je určený startupom, ktoré sú v štádiu nápadu alebo pre-seed, a hľadajú tak podporu pri budovaní svojho prototypu či MVP (minimum viable product). Účastníci programu získajú bezplatný mentoring, workshopy a prednášky či už od lokálnych alebo medzinárodných expertov z rôznych oblasti od biznis manažmentu, financií až po marketing. Program je zameraný na technologické startupy, ktoré sú škálovateľné – majú potenciál rásť. Otvorený je pre max. 20 startupov, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín podľa štádia, v ktorom sa nachádzajú.

Startupy s najväčším potenciálom majú možnosť získať investíciu na rozbeh podnikania.

Harmonogram

  • Prihlasovanie: 22. január 2024
  • Začiatok: 21. marec 2024
  • Demo day: 23. máj 2024
accace akcelerator
accace akcelerator

Jesenný akcelerátor

Jesenné kolo nášho akcelerátora trvá 2 mesiace a koná sa buď online alebo v hybridnom formáte. Program je navrhnutý tak, aby pomohol startupom v štádiu nápadu a pre-seed rozvinúť ich nápad do úspešného podnikania. Jesenný program je určený pre maximálne 5 vybraných startupov, ktoré získajú intenzívny 1:1: mentoring, odborné prednášky podľa ich potrieb a investíciu v hodnote 50 000 – 70 000 EUR. Akcelerátor je vhodný pre ambicióznych zakladateľov s vizionárskym nápadom a potenciálne škálovateľným startupom.

Výhody

Získanie nových kontaktov medzi profesionálmi, odborníkmi, podnikateľmi a ľuďmi, ktorí sú ochotní pomáhať. Spoznajte ďalších zakladateľov, strategických partnerov a mentorov,

Získajte bezplatný prístup k informáciam a know-how vďaka 1:1: mentoringu, prednáškam a workshopom na rozličné témy od fundraisingu až po biznis development.

Overte si váš nápad a navrhnite si stratégiu. Odprezentujte váš startup pred investorom a získajte spätnú väzbu, ktorá vám pomôže posunúť vaše podnikanie na vyššiu úroveň.

starcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram