Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Spoločnosť Accace oslavuje svoje 10. narodeniny | Press Release

15 septembra 2016

Bratislava, 15. september 2016 –  Spoločnosť Accace oslavuje v septembri 2016 svoje 10. narodeniny. Za toto krátke obdobie na trhu sa zaradila medzi najúspešnejšie poradenské a outsourcingové spoločnosti, o čom svedčí aj umiestnenie v rebríčku magazínu TREND medzi TOP 10 poradenskými firmami na Slovensku.

Pred 10. rokmi si zakladatelia spoločnosti Accace stanovili za cieľ ponúkať klientom inovatívne riešenia a plne digitalizované služby v konzervatívnej oblasti poradenstva a outsourcingu. Dnes sa na Accace s dôverou obracajú  veľkí medzinárodní hráči, ktorí hľadajú spoľahlivého partnera pri svojich strategických rozhodnutiach.

Naša expanzia

Po založení prvej pobočky na Slovensku, začal Accace expandovať celkom netradične smerom na východ – do krajín strednej a východnej Európy. Najprv sa založila pobočka v Rumunsku, na Ukrajine a následne v Maďarsku, Českej republike a Poľsku. V roku 2013 sa Accace rozhodol expandovať aj smerom na západ a založil pobočku v Nemecku.

Accace ako člen medzinárodnej asociácie Morison KSi má okrem vlastných 7 pobočiek prístup aj k takmer 9 000 medzinárodným odborníkom v 88 krajinám sveta, čo mu umožňuje poskytovať vysokú úroveň služieb na globálnej úrovni. O vysokej kvalite služieb svedčí aj fakt, že 98% súčasných klientov by sa opäť rozhodlo spolupracovať s Accace a odporučili by spoluprácu aj iným spoločnostiam.

Fakty a čísla

Úspech Accace je skrytý v spokojných klientoch a zamestnancoch

„Accace za svojich 10 rokov fungovania predčil moje očakávania. Úspech, ktorý sme dosiahli počas prvej dekády len posilňuje naše ambície expandovať a v nasledujúcich 10 rokoch etablovať spoločnosť na globálnej úrovni.” uviedol CEO spoločnosti Accace Jiří Majer.

Podľa Jiřího tkvie úspech firmy aj v schopnosti flexibilne reagovať na nové trhové výzvy a premieňať ich na príležitosti. Hnacím motorom Accace je snaha zefektívniť svoje služby. Na rozdiel od klasických outsourcingových spoločností, vyvíja Accace aj vlastné IT riešenia, ktoré umožňujú spoločnosti a jej klientom efektívne riadiť všetky účtovné, mzdové a HR procesov. „Naše riešenia v oblasti outsorcingu a poradenstva nie sú vždy konvenčné, avšak naše výsledky a skúsenosti nám potvrdili, že v dobe digitalizácie a automatizácie procesov ideme tou správnou cestou,” dodáva J.Majer.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram