Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Získali sme certifikát SocioRating A+

24 októbra 2023

Záleží nám na tom, aby boli všetci naši kolegovia a kolegyne spokojní a hrdí na to, že pracujú práve v Accace. Aj z tohto dôvodu sme sa zapojili do merania úrovne inovatívnosti, dôvery, identifikácie, spokojnosti a zodpovednosti, ktoré poskytuje online platforma SocioRating a získali sme certifikát A+.

Sme radi, že sme dosiahli vynikajúce výsledky vo všetkých oblastiach identifikačného procesu, v prístupe k inovatívnosti, v spokojnosti, zodpovednosti a dôvere. Naši kolegovia vnímajú Accace ako firmu so silným sociálnym potenciálom, rozumejú cieľom, sú stotožnení so smerovaním organizácie a sú ochotní byť súčasťou dosahovania stanovených cieľov.SocioRating nastavuje medzinárodný štandard na meranie sociálnych aspektov v organizáciách. Univerzálna metodika umožňuje benchmarking organizácií bez ohľadu na veľkosť a sektor. Meria postoje zamestnancov s dôrazom na kognitívnu, emocionálnu a behaviorálnu zložku a pomáha predikovať dlhodobú hodnotu organizácie, jej udržateľnosť a dopad na spoločnosť.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram