Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

V októbri sme bežali pre srdce

23 októbra 2018

Nedeľa, 14. októbra 2018 patrila nultému ročníku charitatívneho podujatia Beháme pre srdce – Srdcová päťka pre deti a Accace bežecký tím na takejto dobročinnej akcii nesmel chýbať. Na štart charitatívneho behu sa postavilo 20 našich bežcov, ktorí s veľkým odhodlaním a úsmevom na tvári odbehli trať dlhú 5 kilometrov. Bežalo sa po lese v Bratislave, od amfiteátra v Rači smerom k Červenému krížu a späť.

Srdcovú päťku pre deti organizovalo OZ Lami v spolupráci s Nadáciou detského kardiocentra, pričom hlavným zámerom tejto akcie bolo nielen finančne pomôcť malým pacientom, ale aj spraviť osvetu tejto nadácií a pripomenúť jej dôležitosť pre pacientov, rodičov, lekárov, sestry a všetkých, ktorí to potrebujú. Celý výťažok zo štartovného poputoval na pomoc deťom, ktoré trpia srdcovo-cievnym ochorením a vďaka všetkým zúčastnením bežcom Nadácia zakúpila 8 kanálových neurofyziologických systémov EEG.

Na račianskom amfiteátri i v okolitých lesoch sme strávili veľmi príjemný, slnečný a aktívny deň, preto sa už veľmi tešíme na ďalší ročník tohto behu.

S dobrým pocitom, že sme niečo urobili pre seba, sme radi prispeli na dobrú vec.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram