Rekreačné poukazy z daňového hľadiska

23.11.2023
Online podujatie
10:30 am11:30 am (CET)

TÉMY PODUJATIA

Koniec roka sa nezadržateľne blíži a s ním aj možnosť využiť rekreačné poukazy za rok 2023. Pre množstvo zamestnancov na Slovensku sú rekreačné poukazy zaujímavým benefitom, avšak pre zamestnávateľa môžu byť komplikovanou agendou spojenou s lúštením Zákonníka práce. Pridajte sa na náš bezplatný webinár a zistite, aký je rozsah použitia rekreačných poukazov, proces ich uplatňovania a spracovávania, či kedy sú daňovo uznateľným výdavkom? Na príkladoch z praxe si tiež ukážeme, na čo by ste si mali dať z daňového a účtovného hľadiska pozor.

Na našom webinári, ktorý bude viesť skúsený daňový poradca Peter Pašek, Manging Director & Partner Accace Slovakia, sa zameriame najmä na:

  1. Podmienky získania príspevku na rekreáciu
  2. Oprávnené výdavky pre priznanie príspevku na rekreáciu v roku 2023
  3. Rekreačné poukazy vs. preplácanie účtovných dokladov – ako najlepšie nastaviť systém príspevkov
  4. Rekreačné poukazy ako daňovo uznateľný výdavok
  5. Konkrétne príklady z praxe

Ako už je dobrým zvykom, na našich podujatiach sú otázky účastníkov viac ako vítané.

Webinár je bezplatný pre registrovaných hostí a bude trvať približne 60 minút (vrátane diskusie).

PREDNÁŠAJÚCI

Peter Pašek
Managing Director Ι Partner Accace Slovensko

Peter je certifikovaným daňovým poradcom a partnerom slovenskej pobočky medzinárodnej outsourcingovej a poradenskej spoločnosti Accace. Vyštudoval Ekonomickú Univerzitu v odbore manažment. Špecializuje sa na lokálne dane, transakčné poradenstvo a medzinárodné daňové plánovanie. Svoju kariéru v Accace začal v roku 2006 na pozícii daňového konzultanta a postupne pôsobil na rôznych vedúcich pozíciách. Vďaka svojmu širokému odbornému záberu a profesionálnemu prístupu sa veľmi rýchlo stal jedným z kľúčových členov slovenského daňového tímu a v roku 2009 prevzal zodpovednosť za jeho riadenie. Peter sa významne zaslúžil o posilnenie pozície Accace na slovenskom trhu a po 7-ročnom pôsobení v spoločnosti prevzal v roku 2013 pozíciu Managing Director a v roku 2016 sa stal partnerom. Momentálne je Peter zodpovedný za riadenie pobočky Accace Slovensko, ktorá zamestnáva viac ako 150 odborníkov.

Registrácia je uzavretá

Tento webinár sa už uskutočnil. Ak vás zaujímajú iné podujatia, navštívte našu stránku podujatí alebo napíšte nám.

Kontaktujte nás
Registrácia je uzavretá

Tento webinár sa už uskutočnil. Ak vás zaujímajú iné podujatia, navštívte našu stránku podujatí alebo napíšte nám.

Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram