Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Otvárame dvere klientom v metropole východného Slovenska │ Tlačová správa

10 júla 2020
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Tešíme sa, že sa s vami môžeme podeliť o skvelú novinku – Accace Slovensko rozširuje svoju pôsobnosť. Po Bratislave totiž mierime aj na opačnú stranu krajiny a od júla 2020 otvárame dvere klientom a kolegom v Košiciach.

Spoločnosť Accace vznikla v roku 2006 a za menej ako 15 rokov sme si vybudovali pozíciu silného hráča v oblasti outsourcingových a poradenských služieb v regióne strednej a východnej Európy. V roku 2019 sa nám podarilo dosiahnuť míľnik v medzinárodnom raste zriadením pobočky v Juhoafrickej republike. Napriek aktuálnej koronakríze sa nám ako TOP 6 poradenskej spoločnosti na Slovensku podarilo upevniť naše postavenie i na lokálnom trhu.

Prvá pobočka Accace v rámci celej skupiny bola založená v Bratislave. Dnes na Slovensku zamestnávame viac ako 120 zamestnancov a poskytujeme komplexnú ponuku služieb od externého spracovania účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňového a transakčného poradenstva až po korporátne a právne aslužby, ktoré zastrešuje naša vlastná advokátska kancelária.

Keďže chceme byť maximálne dostupní pre našich klientov v Bratislave, ale aj v iných regiónoch Slovenska, po Twin City C v Bratislave sme otvorili nové priestory v najnovšom košickom biznis centre DUETT II. „Medzi naše kľúčové hodnoty patrí flexibilita, preto sme sa rozhodli ísť bližšie ku klientom, ktorí sídlia na východnom Slovensku a ktorých je stále viac. Zároveň sme tým vytvorili priestor kolegom, ktorí majú korene na východe a túžili sa časom vrátiť domov. Sme radi, že sa nám naše plány podarilo zrealizovať aj napriek aktuálnej pandémii COVID-19,“ hovorí Peter Pašek, Partner & Managing Director, Accace Slovensko.

Našu novú košickú kanceláriu nájdete v biznis centre DUETT II, Námestie osloboditeľov 3/B. Tešíme sa na vašu návštevu!

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram