Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Notebooky a hry pre detský domov

5 februára 2018
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Túto zimu daroval Accace 5 notebookov deťom v Detskom domove sv. Klementa Hofbauera . Aspoň čiastočne sme tak prispeli k zlepšeniu podmienok na výchovu a vzdelávanie detí zo sociálne znevýhodneného prostredia. Naši kolegovia v rámci charitatívnej zbierky, pre tento detský domov na východe Slovenska, prispeli ďalšou elektronikou (telefón, playstation s hrami, netbook, hudobný prehrávač atď.), hrami a športovým náčiním, aby sa deti mohli vo voľnom čase zahrať a trochu si aj zašportovať. Do zbierky sa zapojili aj zamestnanci TULIP-u, ktorí darovali svoje hokejky z IT summer campu. Deti nám na oplátku poslali svoje vysmiate fotografie s darčekmi a milé poďakovanie vo forme plagátu a ručne vyrobeného dreveného anjelika.

Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať naším kolegom v Accace a TULIP tíme, ktorí sa akýmkoľvek či už hmotným alebo nehmotným spôsobom zapojili do pomoci pre detský domov v Podolínci.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram