Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Kontinuita nášho podnikania na Ukrajine: Informácie pre našich klientov a partnerov

28 marca 2022
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Vo svetle súčasnej invázie na Ukrajinu by sme chceli našich klientov, partnerov a kolegov ubezpečiť, že naša ukrajinská pobočka naďalej funguje a poskytuje služby našim zákazníkom. To najdôležitejšie pre nás však naďalej ostáva bezpečie, ochrana, zdravie a informovanosť všetkých zúčastnených strán. Prijali sme všetky potrebné preventívne opatrenia a kroky na zabezpečenie kontinuity podnikania a služieb, pričom sme implementovali súbor systémov a procesov, ktoré nám umožňujú zostať oddaní našej komunite a aktivitám.

Na Ukrajine pôsobíme od roku 2007 a v posledných rokoch sa nám úspešne podarilo zmierniť potenciálny vplyv vonkajších faktorov a to, čomu čelíme teraz, nie je výnimkou. S našimi klientmi a partnermi spolupracujeme na vzájomnej pomoci našim zamestnancom a zamestnancom našich klientov. Naša ukrajinská pobočka je zastúpená medzinárodným tímom odborníkov a poskytuje online riešenia dostupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek, je preto naďalej pripravená podporovať existujúcich aj nových zákazníkov v maximálnej možnej miere.„Sme presvedčení, že spoločnosti pôsobiace na Ukrajine sa zotavia hneď, ako to bude vzhľadom k okolnostiam možné,“ hovorí Anna Magdich, Managing Director Accace Ukrajina. „Náš tím odborníkov je pripravený naďalej poskytovať podporu a uľahčovať rast spoločností, prispievať a budovať prosperujúcu budúcnosť našej krajiny.“

Pozorne monitorujeme vyvíjajúce sa vládne usmernenia a prijatú legislatívu, aby sme pochopili, aké zmeny v našom fungovaní je potrebné vykonať. Rovnako preto, aby sme boli schopní rýchlo reagovať v záujme našich klientov na Ukrajine a zabezpečiť tak úplný súlad. Odborníci v našich ďalších pobočkách takisto aktívne dohliadajú na miestne legislatívne zmeny implementované na podporu ukrajinských občanov a spoločností a poskytujú najnovšie informácie z okolitých európskych krajín.

Viac informácií o najnovšej legislatíve, podporných opatreniach a prijatej pomoci nájdete v špeciálnej sekcii v našom Newsroom.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram