Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Do nového roka vstupujeme s rozšírenou ponukou služieb | News Flash

2 februára 2021
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

V poslednom štvrťroku 2020 sme do ponuky našich služieb uviedli poradenstvo pre startupy. Do roku 2021 vstupujeme s ďalšou zaujímavou službou – stali sme sa licencovanou agentúrou dočasného zamestnávania.

Predstavte si, že s náborom zamestnancov na dobu určitú nebudete mať žiadne starosti spojené s kapacitou vášho HR oddelenia a administratívou s tým spojenou. Tieto a mnohé ďalšie výhody so sebou prinášajú služby agentúry dočasného zamestnávania.

Prečo sme sa rozhodli práve pre túto službu?

Inovatívnosť je súčasťou nášho prístupu pri všetkom, čo robíme. Rovnako je to schopnosť rýchlo a flexibilne reagovať na potreby našich klientov. Vnímame totiž, že zamestnávatelia potrebujú čoraz efektívnejšie využívať ľudské zdroje.

„V Accace Slovensko pracuje už viac ako 120 odborníkov v oblasti účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňového, transakčného, korporátneho a právneho poradenstva. Preto je pre nás prirodzené vyhľadať a odporučiť klientom tých najvhodnejších ľudí, ktorých dočasne potrebujú. Našou pridanou hodnotou je fakt, že náš záujem o prideleného zamestnanca nekončí – naďalej investujeme do jeho vzdelávania a poskytneme mu naše cenné know-how,“ hovorí Peter Pašek, Managing Director & Partner Accace Slovensko.

Ako funguje takáto agentúra?

Firmy z rôznych odvetví takto môžu získať zamestnanca bez toho, aby museli navyšovať svoje mzdové či personálne kapacity na vymedzený čas za účelom dočasne nahradiť „vlastného“ zamestnanca. Pracovný pomer s prideleným zamestnancom uzatvára agentúra, ktorá sa tak stáva jeho zamestnávateľom a poskytuje mu mzdu. Tohto zamestnanca potom dočasne pridelí spoločnosti, v rámci ktorej vykonáva tú pracovnú náplň, na ktorú bol pridelený a riadi sa jej pokynmi.

Takýto spôsob zamestnávania so sebou prináša zefektívnenie personálnych procesov, zminimalizovanie administratívy a mzdovej agendy pre HR oddelenie klienta a ďalšie.

Ako to v praxi funguje?

Pre klientov obsadíme kľúčové pozície v oblasti manažmentu ľudských zdrojov, personálneho poradenstva a HR agendy, finančných služieb, účtovníctva, daní a administratívy.

Zanalyzujeme vaše požiadavky na dočasne prideleného zamestnanca

Postaráme sa o nábor uchádzačov

Vyberieme pre vás vhodného kandidáta

Zamestnanca preškolíme v Accace

Zamestnanca vám dočasne pridelíme

Počas celej doby mu poskytneme vzdelávanie v oblasti HR, daní, financií a poradenstva

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
graduation-hatuseruserscrosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram