Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

COVID-19: Oznámenie pre našich klientov a obchodných partnerov

16 marca 2020

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19)  by sme radi ubezpečili našich kolegov, klientov a obchodných partnerov, že Accace podniká všetky potrebné opatrenia a kroky na zabezpečenie ochrany a bezpečnosti našich zamestnancov, aby sme tak zabezpečili plnú kontinuitu poskytovaných služieb.

Tím monitorujúci aktuálne dianie

Nakoľko nepodceňujeme možné riziko, zriadili sme špeciálny tím, ktorý nepretržite monitoruje aktuálnu situáciu okolo COVID-19 vo všetkých krajinách, v ktorých Accace poskytuje služby, vrátane Slovenskej republiky. Vďaka tomu vieme garantovať, že konáme na základe aktuálnych odporúčaní a regulácií miestnej vlády, či zdravotných organizácií.

Online komunikácia a homeoffice

V tejto situácii by sme chceli poprosiť našich klientov a partnerov o trpezlivosť a porozumenie, nakoľko sme presunuli všetky osobné stretnutia a obmedzili cestovanie kvôli bezpečnosti nás všetkých. Aby sme vedeli ochrániť našich zamestnancov, poskytli sme im potrebné prostriedky na prácu z domu. Technológie, ktoré používame, nám umožňujú naďalej pracovať a poskytovať služby bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu, či kontinuitu, dokonca aj v takých citlivých oblastiach ako je bezpečnosť IT.

Kontinuita činností a bezpečnosť

Náš plán kontinuity činností (business continuity plan) je vytvorený v súlade so štandardmi ISO 9001 a ISO 27001. Plán úspešne prešiel všetky testy, čím sa potvrdilo, že spoločnosť Accace je pripravená na všetky možné scenáre, ktoré by mohli nastať, a to bez akýchkoľvek nežiaducich vplyvov na poskytované služby alebo vzájomne dohodnuté termíny.

Vzhľadom na implementované bezpečnostné opatrenia vieme zabezpečiť, že Accace pokračuje vo všetkých svojich činnostiach. V prípade akýchkoľvek otázok alebo postrehov nás neváhajte kontaktovať, tak ako ste zvyknutí.

Váš Accace tím

Prihláste sa na online webinár zo série krátkych online updatov na tému COVID-19.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram