Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Bratislava, Košice a Trenčín – odteraz nás nájdete už v troch slovenských mestách

24 augusta 2022
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku
trenčín accace

V júli 2020 sme otvorili dvere našim kolegom, klientom a partnerom v Košiciach. Od júla tohto roka sme sa rozšírili o novú adresu a tešíme sa na vás už aj v Trenčíne.

„Začínali sme ako malá lokálna účtovná firma v roku 2006 v Bratislave. Dnes patríme medzi top poradenské a outsourcingové spoločnosti v regióne strednej a východnej Európy. Nič z toho by však nebolo možné bez skvelých ľudí, ktorí nás posúvajú vpred – naši kolegovia, klienti a partneri. Preto sa snažíme byť maximálne flexibilní vo vzťahu ku všetkým. Rozhodli sme sa otvoriť kanceláriu v ďalšom slovenskom meste – v Trenčíne, keďže priamo z tohto mesta ako aj z okolia už niekoľkí z nás pracujú“, hovorí Peter Pašek, Managing Director & Partner Accace Slovensko.

Dnes celkovo na Slovensku zamestnávame už viac ako 120 kolegov a kolegýň a poskytujeme komplexnú ponuku služieb od externého spracovania účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňového a transakčného poradenstva, poradenstva pre startupy, až po korporátne a právne služby.

Našu novú trenčiansku kanceláriu nájdete v MASARYČKY BUSINESS CENTER, Legionárska č. 7158/5, 911 01 Trenčín. Tešíme sa na vás!

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram