Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Ako sme vyčistili priestor na Krížnej počas Týždňa dobrovoľníctva 2020 | CSR

22 septembra 2020
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Týždeň dobrovoľníctva je pravidelná jesenná akcia, do ktorej sa zapájajú neziskové organizácie potrebujúce pomoc od stoviek dobrovoľníkov v Bratislave, ale v iných kútoch Slovenska, ktorým záleží na meste, v ktorom žijú či pracujú. Takéto niečo sme si nemohli nechať ujsť ani my!

Aj vzhľadom k situácii a nášmu záujmu o bezpečnosť a zdravie všetkých kolegov sme si vybrali aktivitu na čerstvom vzduchu. Počasie ani nemohlo byť lepšie na skvalitnenie a skrášlenie životného prostredia na Krížnej ulici v Starom Meste.

Priestor na Krížnej si vyžadoval vyčistenie lavičiek, cesty a chodníkov od nánosov špiny a lístia. Na veľkej trávnatej ploche sme zbierali odpadky a hrabali lístie. Bola to poriadna fuška a našich 7 zapojených kolegýň sa naozaj zapotilo.

Vyzbierali sme približne 30 vriec odpadkov, trávy, lístia a inej špiny. Ruky nás po celom dopoludní poriadne boleli, ale pocit z dobre vykonanej práce to prekryl.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram