Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Ako na úspešný e-shop? Príďte sa inšpirovať na konferenciu Accace e-commerce meetup

3 septembra 2021

Zúčastnite sa bezplatnej dvojdňovej online konferencie zameranej na podporu začínajúcich či etablovaných prevádzkovateľov e-shopov. Skúsení odborníci z Accace vás prevedú kľúčovými otázkami a témami, ktoré sa týkajú právnych náležitostí, účtovníctva, finančného plánovania a daní v súvislosti s prevádzkovaním e-shopu.

Predaj tovarov na diaľku, informačné povinnosti, GDPR či zmluvné vzťahy s dodávateľmi – aj toto budú ústredné témy Accace e-commerce meetup už 27. – 28.9. Podujatím vás budú sprevádzať odborníci z Accace –  Peter Pašek, Managing Director & Partner, Radka Hubčíková, IFRS Consultant a advokátky Simona Klučiarová a Miriama Podskubová z Accace Legal. Okrem toho sa môžete tešiť aj na ďalších zaujímavých hostí.Súčasťou programu budú aj prednášky zamerané na soft-skills, ktorými vás prevedie skúsený tréner a kouč Ladislav Gabčo. Pripravenú máme aj panelovú diskusiu k téme marketingu, ktorému sa bude venovať Tomáš Horváth, zakladateľ značky sobi.eco a Ivana Mikuličková z marketingovej agentúry Lemur. Chýbať nebude ani online networking s Luciou Plichtovou, spolumajiteľkou Powerlogy a Lenkou Cenigovou, co-founderkou e-shopu Be Lenka, ktoré sú členkami občianskeho združenia Akčné ženy. Program nájdete na www.accace.sk.

Podujatie sa uskutoční online v pondelok 27.9. a v utorok 28.9., v oba dni od 9:00. Počet miest je obmedzený, je preto potrebné sa bezplatne zaregistrovať na našej webstránke: https://accace.sk/podujatia/accace-e-commerce-meetup-kosice/.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram