Späť k newsroom
Startupy a spoločenská zmluva
Viac v našom článku
Mailchimp - subscribe form sidebar

V Accace sme založili medzinárodný akcelerátor: Prvé startupy privítame už v apríli 2023

21 februára 2023
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku
aceon akcelerátor

Posledné tri roky sme v Accace organizovali vlastný akcelerátor #accacelife pod vedením Petra Pašeka, Head of Fintech a Managing Director & Partner Accace Slovakia a našich kolegov. V akceleračných programoch vzdelávali a pripravovali naši in-house aj externí odborníci a mentori budúcich startupistov s rôznym zameraním na cestu podnikania. V našom programe sme pomohli aj takým startupom ako DNA ERA či Glycanostics. Tentokrát to však bude iné – máme veľkú ambíciu vybudovať silný startupový ekosystém nielen na Slovensku, ale v celej Európe.

AceON akcelerátor s podporou family venture house ZAKA

Všetky skúsenosti a vášeň pre rozvoj startupov sme tento rok spojili s family venture house ZAKA a spoločne sme založili AceON akcelerátor pre technologické a škálovateľné startupy. Vítame najmä budúcich zakladateľov, ktorí majú nápad alebo rozvíjajú prototyp v oblasti vývoja softvérov alebo digitálnych nástrojov, majú chuť a odvahu vyskúšať si podnikanie, a vytrvalosť pokračovať a rozvíjať svoj nápad, možno až na miliardový startup.

Investičná príležitosť, mentoring aj workshopy – to všetko pre budúcich podnikateľov

Hlavnou výhodou zapojenia sa do AceON akcelerátora je možnosť získať investíciu pre rozvoj svojho startupu, ale aj príležitosť stretnúť sa so skúsenými podnikateľmi a expertmi z rôznych oblastí (marketing, financovanie, fundraising, a pod.) buď na workshopoch alebo na 1:1 mentoringu.

Všetky tieto výhody budú môcť účastníci akcelerátora využiť v 2 programoch: v jarnom pre-akcelerátore, ktorý sa bude konať od 13. apríla do konca mája, alebo v intenzívnejšom 3-mesačnom akceleračnom programe, ktorý sa bude konať na jeseň. Projekty a startupy z jarného programu s najväčším potenciálom majú možnosť automaticky dostať miesto aj v tom jesennom, preto sa oplatí každému z nich na svojom nápade tvrdo pracovať už teraz.

Ak aj vy patríte k inovátorom, prihláste sa do nášho jarného programu a zmeňte svoj sen o podnikaní na realitu. Viac informácií a prihlášku nájdete na našej webstránke: www.aceon.io.

Startupy a spoločenská zmluva
Viac v našom článku
[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram