Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace v odbornej porote hodnotil študentské podnikateľské nápady

12 apríla 2019

Po prvýkrát sme sa stali členom odbornej poroty v súťaži študentských firiem JA Firma, kde nás prizvala organizácia JA Slovensko, s ktorou v poslednom období intenzívnejšie spolupracujeme. Náš Managing Director Peter Pašek, hodnotil finančné správy, nastavenie marže a iných finančných ukazovateľov stredoškolských firiem a vyberal spolu s kolegami z odbornej poroty 3 najlepšie študentské firmy z hľadiska financií.

Atmosféra na veľtrhu, ktorý sa konal pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky 9.4.2019 v obchodnom centre Avion Shopping Park v Bratislave bola výborná, keďže sa na podujatí stretlo približne 80 tímov z celého Slovenska. Mladí podnikatelia verejnosti predstavili svoje inovatívne a netradičné výrobky, s ktorými by radi podnikali aj po skončení súťaže.

Návštevníci aj porota sa mohli dozvedieť viac o tom, ako vznikali a realizovali svoje nápady, medzi ktorými sa ocitli napríklad ekologické pečené miešatka, nosič na lyže, diagnostická plienka, obaly na zošity z plátna, relaxačné ponožky či ergonomická optická myš.

V Accace podporujeme dobré nápady a máme radosť z toľkých podnikavých, šikovných študentov!

Viac obrázkov z tohto podujatia nájdete aj v našej galérii pod článkom.

Pre nás firemné hodnoty nie sú len prázdne slová

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram