Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace sa zúčastnil na dobrovoľníckom podujatí Naše Mesto

14 júna 2017
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Sme hrdí, že sme sa mohli 9. júna 2017 zúčastniť a podporiť podujatie Naše mesto, ktoré je najväčšia firemná dobrovoľnícka akcia na Slovensku, organizovaná Nadáciou Pontis. Naši kolegovia sa pridali k viac ako 10 000 dobrovoľníkom, ktorí pomáhali pri viacerých aktivitách až v 52 obciach a mestách po celej krajine. Za Accace nás tento rok reprezentovalo 34 kolegov, ktorí maľovali ploty, pracovali v záhradách a skrášľovali verejné areály a priestory neziskových organizácií v rôznych častiach Bratislavy.

Naše rozhodnutie zúčastniť sa podujatia Naše Mesto bolo jednoduché aj vzhľadom na naše firemné hodnoty, ktoré zdôrazňujú spoločensky zodpovedné podnikanie. Každoročne sa zapájame do viacerých aktivít, ktoré nám pomáhajú vytvoriť lepšie prostredie nie len pre našich zamestnancov, ale aj pre okolie, v ktorom všetci žijeme. Vždy sa tešíme, ak môžeme urobiť dobrú vec a užiť si pri tom aj trochu slnka ako malý bonus pre nás.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram