Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace je 5. najväčšia poradenská spoločnosť v roku 2017 na Slovensku

24 novembra 2017
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Radi by sme Vám oznámili, že sme sa v roku 2017 umiestnili medzi TOP poradenskými spoločnosťami na Slovensku podľa rebríčku, ktorý každoročne zostavuje týždenník TREND na základe tržieb za predchádzajúci rok.

Medziročné tržby sa nám v roku 2016 zvýšili o viac ako 18% a umiestnili sme sa tak v rebríčku na 5. mieste a predbehli sme mnoho medzinárodných korporácií. Momentálne zamestnávame na Slovensku viac ako 100 odborníkov a poskytujeme služby takmer 300 medzinárodným klientom.

Okrem poradenských služieb ponúkame aj služby v oblasti outsourcingu účtovníctva a miezd. Naše mzdové oddelenie tvorí momentálne tím 30 zamestnancov, ktorý spracováva mesačne viac ako 15 000 výplatných pások našich klientov, čím sa radíme jednoznačne aj medzi najväčšie outsourcingové spoločnosti v tejto oblasti.

Vzhľadom na aktuálne výsledky v tomto roku predpokladáme, že opätovne zaznamenáme vysoký medziročný nárast tržieb. Avšak, v priebehu budúcich rokov by sme sa viac ako na zvýšenie tržieb a celkový rast chceli sústrediť na posilnenie našej spoločnosti ako atraktívneho zamestnávateľa. Najväčšou výzvou pre nás je si aj napriek výraznému rastu stále zachovávať príjemnú rodinnú atmosféru, ľudský prístup a určitú neformálnosť, ktorá je pre nás typická už od začiatku pôsobenia na trhu, a ktorú oceňujú aj naši klienti,“ uvádza Peter Pašek, partner spoločnosti Accace k.s.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram