Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace expanduje za hranice Európy: najnovšiu pobočku sme otvorili v Juhoafrickej republike │Tlačová správa

19 júna 2019
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Radi by sme Vám oznámili, že Accace už nájdete aj v Juhoafrickej republike (JAR). Sme presvedčení, že naša najnovšia pobočka v Kapskom Meste je dôležitým medzníkom v expanzii do ďalších krajín subsaharskej Afriky.

Darí sa nám tak postupne napĺňať našu ambicióznu globálnu stratégiu – pomáhať do roku 2028 našim klientom na ich ceste k úspechu v 50 krajinách sveta – a ponúkať im pri tom náš jedinečný prístup, vysoko kvalitné služby a výhody centralizovaného manažmentu, a to aj v prípade, že operujú na trhoch v rôznych kútoch sveta. „Keď sme v roku 2006 začínali ako rodinná účtovná firma s 10 zamestnancami, vybrali sme si názov Accace, čo skrátene v angličtine znamená účtovnícke eso. Tento názov vyjadruje nielen našu počiatočnú, ale stále prítomnú ambíciu byť tým najlepším partnerom na trhu. Odvtedy sa nám darí nielen rozširovať portfólio našich služieb, ale aj rozširovať sieť pobočiek Accace,“ uviedol Jiří Majer, CEO Accace.

Keďže Accace dlhodobo patrí na Slovensku k popredným poradenským a outsourcingovým spoločnostiam a etabloval sa aj v Európe, rozhodli sme sa vykročiť mimo našej komfortnej zóny a rozšíriť naše pôsobenie na africký kontinent s obrovským podnikateľským potenciálom. ,,Veríme, že Afrika predstavuje dôležitý potenciál rastu nielen pre nás, ale aj pre ďalšie európske spoločnosti s ambíciou čeliť výzvam afrického regiónu ako sú vodné zdroje, infraštruktúra a ďalšie iné,“ vysvetlil motiváciu Accace expandovať do Afriky, Jiří. Zatiaľ najexotickejšiu pobočku Accace sme sa rozhodli otvoriť v Kapskom Meste, keďže práve JAR  predstavuje skvelý odrazový mostík pre ostatné krajiny subsaharskej Afriky.

V Accace Juhoafrická republika ponúkame rovnaké služby, ako aj v ostatných krajinách nášho pôsobenia, čiže komplexný outsourcing a poradenstvo v oblasti účtovníctva, miezd a daní. Náš africký tím tvoria aj skúsení odborníci, ktorí sa špecializujú na poradenstvo pri vstupe nové trhy a expanziu na rozvíjajúcich sa trhoch. Naším cieľom je podporiť podnikanie v štátoch subsaharskej Afriky, sprostredkúvaním obchodných príležitostí i objasňovaním potenciálnych podnikateľských výziev. Zároveň chceme pomôcť africkým firmám objavovať európsky trh.

Viac sa dočítate na našom webe.

 O Accace

Spoločnosť Accace bola založená v Bratislave v roku 2006 a počas svojho pôsobenia si vybudovala pozíciu jedného z najvýznamnejších hráčov na trhu outsourcingových a poradenských služieb v regióne strednej a východnej Európy. Služby v ostatných krajinách sveta Accace poskytuje prostredníctvom vlastných pobočiek a spoľahlivých partnerov patriacich pod značku Accace Circle. Accace Circle tak celosvetovo poskytuje rovnako kvalitné profesionálne služby a najefektívnejšie procesy, ktoré spravuje jednotne v rámci zdieľanej online platformy.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram