Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Adept teraz aj vo Veľkej Británii | Tlačová správa

21 júna 2021
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Uvažujete nad vstupom na britský trh alebo chcete rozšíriť vaše pôsobenie na tomto trhu? Odteraz sa môžete obrátiť na náš tím z Accace Adept, ktorý vám poskytne komplexné služby v oblasti outsourcingu, vrátane účtovníctva, reportingu, správy miezd a HR.

Objavte príležitosti na podnikanie vo Veľkej Británii

Veľká Británia je lákavou destináciou pre investorov a firmy. Ponúka totiž prívetivé prostredie pre podnikateľov a výhodné daňové sadzby. Spojené Kráľovstvo a Londýn sa ako svetové metropoly pre podnikanie radia medzi najatraktívnejšie lokality pre tie firmy, ktoré zvažujú expanziu z iných krajín Európy či celého sveta. Aj napriek kríze spojenej s Brexitom si tento trh dokázal udržať svoju atraktívnosť. Rôzne odvetvia, ako sú energetika, farmaceutický priemysel, zdravotníctvo, IT alebo Fintech, prekvitajú aj počas pandémie – a to vďaka ústretovému prístupu Veľkej Británie k zahraničným investíciám.

Na nás sa môžete spoľahnúť – sme vaším dôveryhodným partnerom vo Veľkej Británii

Ponúkame vám jednoduché riešenie pre vaše procesy a operácie. Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti outsourcingu a nechajte vaše finančné a mzdové operácie na nás. Postaráme sa o to, aby bolo vaše podnikanie v súlade s miestnymi predpismi a zákonnými požiadavkami. Vy sa tak môžete plne venovať kľúčovým úlohám a vášmu podnikaniu vo Veľkej Británii.

„Finančné procesy sú často považované skôr za nutné zlo a nie za prioritu firiem. V najhoršom prípade firmy tieto procesy úplne ignorujú, a to na úkor celého podniku. Tieto procesy sú náročné a vyžadujú kvalifikované ľudské zdroje. Ich outsourcing je teda nielen ekonomicky najlepšie riešenie, ale zároveň vám dáva príležitosť sústrediť sa na kľúčové úlohy vášho podnikania. Vďaka tomu sa môžete rozhodovať na základe aktuálnych a ľahko dostupných finančných údajov,“ hovorí André Hugo, Managing Director Accace Veľká Británia.

Spojili sme sily, aby sme lepšie naplnili potreby našich klientov

S cieľom zvládnuť spoločné výzvy a dosiahnuť úspech v oblasti outsourcingových a poradenských služieb na britskom trhu, vám s radosťou oznamujeme geografické rozšírenie nášho joint venture s Adept Advisory. Spoločnosť Adept Advisory bola založená v roku 2007 v Južnej Afrike. Odvtedy si vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti poskytovania poradenstva o rizikách, finančných operáciách a digitálnych riešení. Adept Advisory poskytuje služby širokej škále TOP 100 spoločností kótovaných na burze v Johannesburgu (JSE) a mnohým ďalším stredne veľkým a veľkým spoločnostiam.

„Už je to rok, čo sme spojili sily s Adept Advisory a začali spolupracovať na poskytovaní outsourcingových a poradenských služieb v africkom regióne. Podarilo sa nám to najmä vďaka spoločne zdieľaným hodnotám a záujmom. Aj napriek najťažším rokom v našej histórií je partnerstvo s Adept stále silnejšie, a to vďaka spoločnej vízii o firme vedenej zodpovedne a ochotnej pomôcť klientom a komunitám kdekoľvek je to potrebné,“ hovorí Mihaela Pašek-Virlan, CEO Accace.

“Sme veľmi radi, že sme dokázali priniesť naše služby klientom vo Veľkej Británii s pomocou dlhoročných skúseností Accace. Zaradením BPO služieb do našich poradenských riešení sa ukázalo byť ako prínosné trhové rozhodnutie. Tešíme sa na túto novú vzrušujúcu kapitolu nášho podnikania vo Veľkej Británii,“ hovorí Justin van Lienden, CEO Adept Advisory.

O Accace Adept

Sme joint venture spoločností Accace a Adept Advisory založený s cieľom pokračovať v dlhodobej stratégii poskytovania inovatívnych BPO a poradenských služieb našim klientom vo Veľkej Británii, Južnej Afrike a na celom svete. Spojili sme sily, aby sme zdieľali naše poznatky, know-how a kombinovali skúsenosti v doplňujúcich sa odborných oblastiach.

Naša ponuka služieb vo Veľkej Británii

Kontaktuje nás vo Veľkej Británii

Piccadilly Chambers, Dudley House, 169 Piccadilly, London W1J 9EH


+44 207 692 1719

O Accace Circle

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb. S globálnym zastúpením v takmer 40 krajinách a tímom viac ako 2000 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 10 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500. Celosvetovo Accace Circle spracováva okolo 170 000 výplatných pások mesačne.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram