Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

15 rokov Accace: Zo Slovenska do sveta

2 septembra 2021
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

Už 15 rokov robíme to, čo nás napĺňa a baví. Z malej lokálnej, no ambicióznej firmy sa nám podarilo vyrásť na globálneho poskytovateľa BPO a poradenských služieb. „Mám to šťastie byť v Accace od samotného začiatku. Ako sa Accace zmenil za posledných 15 rokov? Ak by som sa pozrel na veľkosť firmy, tak v roku 2006 sme sa všetci zmestili do väčšieho prenajatého bytu na Hodžovom námestí v Bratislave. Ak by sme zobrali všetkých kolegov v roku 2021 od Moskvy, cez Londýn až po Kapské mesto, tak už by to bolo na pekný aspoň 15-poschodový vežiak. Bolo to teda 15 rokov neskutočného rastu. Tam kde sme dnes, by sme nemohli byť bez tisícov kolegov, ktorí nás za týchto 15 rokov sprevádzali. Za to patrí vďaka všetkým, ktorých pracovný, ale aj osobný život sa spojil s Accace, hoci len na krátky čas. Každý z nich prispel čo i len kúskom do tejto stále sa zväčšujúcej skladačky. Za to ešte raz veľká vďaka všetkým!“ – hovorí Peter Pašek, Managing Director & Partner Accace Slovensko.

Počas 15 rokov nás postretlo mnoho príležitostí a výziev, ktoré nás posunuli vpred a pomohli nám dosiahnuť dôležité míľniky, o ktoré by sme sa s vami chceli podeliť.

Máme 9 pobočiek v Európe a Afrike

Vrátane 2 joint ventures v Južnej Afrike a Veľkej Británii

A s viac ako 700 kolegami v našom svetovom tíme!

Rastieme vďaka spolupráci

Denne u nás v Accace kladieme dôraz na vzájomnú podporu a spoluprácu, pretože iba tak sa dokážeme posúvať vpred. Za posledné roky sme vďaka našim partnerom zväčšili aj naše globálne pôsobenie na trhu, portfólio služieb a klientov. Sme hrdým spoluzakladateľom Accace Circle, biznis komunity rovnako zmýšľajúcich poskytovateľov BPO služieb a poradcov, kde synergie medzi dôverou, zdieľaným know-how a cennými vzťahmi prinášajú jedinečné výhody všetkým našim klientom.

Pôsobíme v takmer 40 krajinách sveta

Spájame viac ako 2000 expertov

Pomáhame viac ako 10000 klientom

Náš eShop: O krok bližšie a na diaľku zároveň

V snahe naďalej ponúkať služby poradenstva a outsourcingu online hľadáme aj nové prístupy k našim predajným kanálom. Spustili sme preto eShop zameraný na naše poradenské služby, s cieľom dosiahnuť bezproblémovú zákaznícku skúsenosť s výhodnou dostupnosťou online.

Ponúkame viac ako 70 služieb na eShope

Zo 7 krajín

A spájame vás s 24 konzultantmi

Toto všetko sme dosiahli vďaka vám – našim kolegom, klientom, partnerom, fanúšikom a priateľom, ktorým by sme chceli vyjadriť veľkú vďaku. Spolu s vami zdieľame naše hodnoty: výnimočnosť, dôveru, vášeň, flexibilitu, spoluprácu a odhodlanie. Pomáhate nám stáť sa tým, kým sme dnes.

Kto sme a čo si ceníme

Zistite viac o našich skromných začiatkoch, poslaní a hodnotách, ktoré nás motivujú každý jeden deň.

Nové talenty sú vždy vítané

Keďže náš tím neustále rozširujeme, dvere pre nové talenty máme vždy otvorené. Pozrite si ponuku našich voľných pracovných miest a príďte si do Accace (s)plniť vaše pracovné sny!

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
starcartdiamondlinkcrosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram