Ročné zúčtovanie dane za rok 2023

18.01.2024
Online podujatie
9:00 am12:00 pm (CET)

TÉMY PODUJATIA

Zúčastnite sa nášho mzdového webináru k Ročnému zúčtovaniu dane (RZD) zo závislej činnosti za rok 2023.  Počas webináru sa naše odborníčky zamerajú na všetky náležitosti súvisiace s problematikou ročného zúčtovania dane a poskytnú konkrétny návod, ako postupovať pri príprave RZD za uplynulý rok.

Úvodnou mzdovou časťou podujatia vás bude sprevádzať Zuzana Krajčová, Payroll Manager Accace Slovakia. V druhej časti vám Lucia Jakubíková, Konzultantka TULIP Solutions, predstaví aj online verziu spracovania žiadosti o ročné zúčtovanie dane prostredníctvom portálu TULIP.

Na bezplatnom webinári sa zameriame na nasledovné oblasti:

  • Termíny súvisiace s RZD
  • Detailné vysvetlenie jednotlivých častí tlačiva Žiadosti
  • Vysvetlenie nezdaniteľných častí – na daňovníka, na manžela/ manželku, dôchodkové doplnkové sporenie (DDS), kúpeľníctvo
  • Daňový bonus na dieťa, hypotéku
  • Zdaňovanie príjmov – zdaniteľný príjem, príjmy oslobodené od dane, príležitostný príjem
  • Povinnosť vykonať Daňové priznanie, resp. možnosť požiadať zamestnávateľa o vykonanie RZD
  • Spracovanie RZD online prostredníctvom platformy TULIP
  • Diskusia

Webinár je bezplatný pre registrovaných hostí a bude trvať približne 3 hodiny (vrátane diskusie).

PREDNÁŠAJÚCI

Zuzana Krajčová
Payroll Manager

Zuzana sa špecializuje na mzdovú agendu, o čom svedčia aj jej dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti. Spolu s Gabrielou vedie tím 30 mzdových účtovníkov a expertov, v rámci ktorého spoločne nastavujú mzdovú agendu a neustále hľadajú efektívne riešenia pre našich klientov. Medzi jej doménu patrí téma Ročné zúčtovanie dane. Má excelentný prehľad v programe Excel a skúsenosti so mzdovými software-mi, najmä Human. Sleduje meniacu sa legislatívu a o aktuálne poznatky sa delí počas vzdelávacích školení s klientmi i s kolegami. Jej snahou je vždy maximálne zefektívniť procesy ako na strane tímu, tak aj na strane klienta.

Lucia Jakubíková
Konzultantka TULIP Solutions

Lucia je konzultantka spoločnosti TULIP Solutions, vyvíjajúcej cloudovú platformu TULIP. Zaoberá sa digitalizáciou daňových a HR procesov a pripravuje pre klientov moduly súvisiace s touto agendou.  V TULIP-e je od roku 2018. Predtým pracovala ako finančná účtovníčka, preto má mnoho skúseností z tejto oblasti a veľmi dobre ich zúročuje pri tvorbe modulov, ktoré uľahčujú klientom povinné úkony v oblasti miezd, daní a účtovníctva.

Registrácia je uzavretá

Tento webinár sa už uskutočnil. Ak vás zaujímajú iné podujatia, navštívte našu stránku podujatí alebo napíšte nám.

Kontaktujte nás
Registrácia je uzavretá

Tento webinár sa už uskutočnil. Ak vás zaujímajú iné podujatia, navštívte našu stránku podujatí alebo napíšte nám.

Kontaktujte nás
crossarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram