Späť k newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Circle: Sme tam, kde nás potrebujete | Tlačová správa

3 septembra 2020
Tento článok je dostupný aj v
anglickom jazyku

V Accace sme niekoľko rokov pracovali na tom, aby sme vytvorili silnú biznis komunitu, ktorá prepojí naše pobočky v Strednej a Východnej Európe spolu s našimi stabilnými partnermi v Európe, Afrike a na Blízkom východe. Cieľom tohto nášho zámeru bolo vytvoriť kvalitné zázemie pre naše služby na zahraničných trhoch, kde pôsobí alebo plánuje expandovať možno aj vaša spoločnosť. S potešením vám dnes predstavujeme nový, rozšírený zoznam krajín, kde sme pripravení poskytnúť vám našu expertízu.

Accace Circle predstavuje skupinu rovnako zmýšľajúcich poradenských a outsourcingových spoločností, ktoré poskytujú odborné služby a zjednodušené procesy pod jednou strechou. Hoci má Accace Circle globálny dosah, poskytuje expertízu na lokálnych úrovniach, a zároveň zachováva konzistentnú kvalitu služieb, výstupov, zabezpečenia a obchodných štandardov aj za hranicami.

Komunita Accace Circle je katalyzátorom nášho rastu a vďaka nej pôsobíme už v takmer 40 krajinách, združujeme viac ako 2 000 kvalifikovaných účtovných, mzdových a HR konzultantov, daňových a právnych odborníkov, aby sme pomohli viac ako 10 000 klientom po celom svete. Ak teda mierite na sever, juh, východ, či západ, Accace je odteraz na dosah v každom smere.

Odborné poradenstvo bez hraníc

Získajte informácie súvisiace so vstupom na nové trhy od spoľahlivého partnera. Radi sa postaráme o to, aby bolo vaše medzinárodné podnikanie v súlade s miestnymi predpismi, či regulačnými normami v akejkoľvek krajine. Všetky náležitosti budú na našich pleciach – vy sa tak môžete plne venovať vášmu podnikaniu namiesto zdĺhavej administratívy.

Máme zastúpenie v 
takmer 40 krajinách

Združujeme viac ako
2 000 odborníkov

Poskytujeme služby viac
ako 10 000 klientom

Spracúvame viac ako
170 000 výplatných pások

Rozšírili sme pôsobenie v regiónoch Európy, Blízkeho východu a Afriky

Naši medzinárodní partneri patria medzi miestnych lídrov na trhu outsourcingových a poradenských služieb v oblasti účtovníctva, miezd, HR a daní. Vďaka silnému zázemiu expertných znalostí danej krajiny pre vás zabezpečíme rýchlu a profesionálnu lokálnu podporu, či už v angličtine alebo v inom jazyku.

Európa

Rakúsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Macedónsko, Čierna Hora, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Veľká Británia, Ukrajina

Blízkt východ a Afrika

Cyprus, Egypt, Turecko, Južná Afrika

Komunita postavená na spoločných hodnotách

Pojem „komunita“ používame zámerne. Accace Circle totiž vnímame ako biznis komunitu rovnako zmýšľajúcich partnerov so spoločnými hodnotami a vášňou pre našu prácu. Našou snahou je, aby sme prosperovali nielen my a naši klienti a partneri, ale aj okolie. Sme presvedčení, že ak sa darí nášmu okoliu, bude sa dariť aj nám všetkým. Našou misiou je preto poskytovať profesionálne riešenia s pridanou hodnotou po celom svete. Zároveň sa snažíme zanechávať pozitívnu stopu všade tam, kde pôsobíme.

Náš prístup je vždy ľudský a empatický, pretože len tak si získame dôveru a rešpekt našich klientov. Pri spoluprácach kladieme dôraz na individuálny prístup, no zároveň aj spoločné úsilie o trvalý úspech a lepšiu budúcnosť.

[Pop-up][MC] Zmeny v DPH a ich vplyv na e-commerce SK | eBook
file-emptyusersdiamondearthcrosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram